Hotel Lux

***
Calle Delle Rasse, Castello 4541, Venice, 30122, Italia
Bestill nå online. Priser fra EUR72.
Vi har kundebehandlere tilgjengelige, vennligst ring
Se alle bildene i galleriet

Bestill nå online
Priser fra EUR72

netter
1 Rom Med 2 Voksne Endre søk
Vis priser
Rom
Rom
Gratis Wi-Fi
Send denne siden

Hotel Lux er et 3-stjerners hotellet beleilig plassert i Venezia. Våre hjelpsomme resepsjonspersonale står tilgjengelig for deg døgnet rundt.

For din egen sikkerhet og sjelefred, har vi utrustet alle rom med en safe. Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder.

Hotellet er fullstendig røykfritt.

Vis mer »

Spørsmål og Svar

Hotel Lux Rom

Quadruple Room
1 Double bed 19 m2
TV, Hair dryer, Desk, Private bathroom, Bidet

1 Double Bed and 2 Twin Beds

205 sq feet

Internet - Free WiFi 25+ Mbps

Sleep - Bed sheets

Bathroom - Private bathroom, bathtub or shower, free toiletries, and a hair dryer

Practical - Desk

Comfort - Daily housekeeping and climate-controlled heating and air conditioning

Need to Know - No rollaway/extra beds available

  >>
Basic Room, 1 Large Twin Bed
1 Twin bed
TV, Hair dryer, Desk, Private bathroom, Bidet

1 Large Twin Bed

Soundproofed room

Internet - Free WiFi 25+ Mbps

Sleep - Bed sheets

Bathroom - Private bathroom, bathtub or shower, free toiletries, and a hair dryer

Practical - Desk

Comfort - Daily housekeeping and climate-controlled heating and air conditioning

Need to Know - No rollaway/extra beds available

  >>
Small Double Room
1 Double bed 12 sqm
Shower, TV, Telephone, Air conditioning, Hair dryer
Triple Room with Private Bathroom
1 Twin bed 18 sqm
Shower, TV, Telephone, Air conditioning, Hair dryer
Family Room with Private Bathroom
2 Twin bed 20 sqm
Shower, TV, Telephone, Air conditioning, Hair dryer
Twin Room with Private Bathroom
2 Twin bed 16 sqm
Shower, TV, Telephone, Air conditioning, Hair dryer
Standard Double Room
1 Queen bed 16 sqm
Shower, TV, Telephone, Air conditioning, Hair dryer

Hotel Lux Hotell Tjenester og fasiliteter

Gratis trådløst Internett
Gratis WiFi

 

Hotel Lux Vanlige spørsmål

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Hotel Lux?
Innsjekking er mulig fra kl. 14:00. Utsjekking er senest kl. 11:00.
Hva er den nærmeste flyplassen til Hotel Lux?
Venice, Italy (VCE-Marco Polo) ligger 4.83 mi fra eiendommen.
Er resepsjonen åpen 24 timer i døgnet?
Våre hjelpsomme resepsjonspersonale står tilgjengelig for deg døgnet rundt.
Har hotellrommene safer?
For din egen sikkerhet og sjelefred, har vi utrustet alle rom med en safe.
Tilbyr Hotel Lux gratis Wi-Fi?
Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder.
Er røyking tillatt på eiendommen?
Hotellet er fullstendig røykfritt.

Hotel Lux på kartet

📍 Hotel Lux
Klikk for å samhandle med kartet

 

Se alle bildene i galleriet
Gjesteanmeldelser
...Very clean, wonderful location and very friendly personal....
Klikk her for å si din mening

Informasjon om området

    Flyplasser i nærheten av Hotel Lux

    • Venice, Italy (VCE-Marco Polo) - 4.83 mi
    • Treviso, Italy (TSF) - 16.57 mi
    • Trieste, Italy (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 61.38 mi
    • Portoroz, Slovenia (POW) - 61.85 mi

    Museer

    • Museo Querini Stampalia - 515 f
    • Basilica di San Marco - Pala d'Oro e Tesoro - 774 f
    • Artistic Murano Glass Gallery - 985 f
    • Correr Civic Museum Museo Civico Correr - 1,052 f
    • Art Gallery Bugno - 0.39 mi

Hoteller i nærheten av Hotel Lux

Hotel Le Isole is housed in a beautifully restored 16th-century building, offering a unique blend of historical charm and modern comfort. Located just 0.2 km ...
In a 15th-century building on a typical street, Bridge Hotel offers elegant, Venetian-style rooms with air conditioning and satellite TV. The Bridge of Sighs is ...
Facing the Venetian Lagoon and just steps from Piazza San Marco, Danieli, A Four Seasons Hotel, Venice unites three historic palaces dating back to the 15th ...
Hotel Ca Dei Conti, located a mere 200 metres (215 yards) from the iconic Saint Mark's Square, offers a unique blend of history and elegance. This 18th-century ...